Voetbal

Voetbalpoule Eredivisie 2017 - 2018

De voetbalpoule van Veldhoven en omstreken!

Wie gaat er dit jaar kampioen worden? Houdt deze pagina in de gaten voor de laatste standen!

week 26week 27
wedstrijden ---->forherazexcazgraajautrTotaal
Deelnemeremmvitajapecgroherpsvfeypunten
1Lennart van de Pas1-11-22-10-23-01-01-32-2177
2Emiel van de Pas2-12-11-21-22-02-11-22-0166
3Stijn van den Hurk1-00-11-01-02-01-00-12-1164
4Bas Brinkman2-11-21-21-22-11-21-22-1157
5John Litsenburg1-01-11-10-22-10-12-21-0155
6Bart van de Ven1-01-22-10-12-10-21-21-1155
7Ad van lieshout2-11-22-32-02-12-12-31-2154
8Kim van Wifferen0-02-22-12-01-11-32-01-2152
9Erwin Princen2-10-01-01-02-02-02-02-0151
10Marcel van den Hurk1-02-12-21-02-11-22-32-1148
11Danielle de Laat3-12-22-02-03-12-23-13-1148
12Dean de Ronde1-23-11-20-13-11-21-20-1147
13John van Aalst1-00-21-20-01-00-00-10-1146
14Marc Pullens2-11-32-11-14-11-02-22-1145
15Riet Tournoij1-12-12-11-12-11-11-22-2144
16Richard van der Waarden0-01-21-12-12-01-22-02-1144
17Ed Mühlradt2-11-21-22-13-00-12-21-2144
18Stanley Franssen1-10-20-11-32-00-12-00-1141
19Ton van Keulen1-21-33-21-32-02-01-31-2138
20Rene van Genesen1-21-32-11-13-21-01-11-1135
21Toon Rooijakkers1-01-11-21-02-10-11-12-1132
22J. Helversteijn3-01-42-31-12-01-10-22-2125
23Eric Neggers2-11-11-11-02-01-10-01-197
Uitslag3-13-21-00-2

S P E L R E G E L S EREDIVISIE 2018/2019

 

1:   PUNTENTELLING:

     

WEDSTRIJDEN:
TEAM GOED DAT WINT 3 PUNTEN
GELIJK SPEL VOORSPELD 3 PUNTEN
UITSLAG GOED 2 PUNTEN EXTRA

EINDSTAND:
ELK GOED GERADEN TEAM OP DE JUISTE PLAATS 3 PUNTEN

KAMPIOEN EREDIVISIE GOED GERADEN 5 PUNTEN EXTRA

 

2:   INLEGGELD PER DEELNAMEFORMULIER € 10,00

 

3:   VERDELING INLEGGELDEN:

1e PRIJS: 40 % VAN DE TOTALE INLEG
2e PRIJS: 25 % VAN DE TOTALE INLEG
3e PRIJS: 15 % VAN DE TOTALE INLEG
4e PRIJS: 10 % VAN DE TOTALE INLEG
5e PRIJS: 10 % VAN DE TOTALE INLEG

 

4:    UITERSTE INLEVERDATUM: Zondag 24 augustus BIJ Café-Zaal Sint Joris

Heb je interesse om mee te doen, download onderstaande invulformulier en WIN!!!!!!!!!!

Gelieve het formulier voor zondag 24 augustus 2018 inleveren aan de bar in het café van Café-zaal Sint Joris

INLEGGELD PER DEELNAMEFORMULIER  € 10,-