Voetbal

Voetbalpoule Eredivisie 2019 - 2020

De voetbalpoule van Veldhoven en omstreken!

Wie gaat er dit jaar kampioen worden?


Wil je meedoen download dan onderstaand formulier (pdf) en lever het uiterlijk vrijdag 13 september in bij Café-zaal Sint Joris

  Download hier het deelname formulier


Houdt deze pagina in de gaten voor de laatste standen!

week 12week 13
wedstrijden ---->azrkcadoemmvitwilltweajaxTotaal
Deelnemertweheraheevitgropsvpecutrpunten
1Lennart van de Pas1-00-01-11-23-11-43-02-083
2Frank Saris2-12-12-12-12-11-22-12-168
3Danielle de Laat3-11-12-01-32-01-33-13-063
4Rick Hendrix2-01-21-11-33-11-32-12-063
5Emiel van de Pas1-01-22-02-13-12-32-03-263
6Stijn van den Hurk2-01-22-11-22-00-21-02-061
7Rene van Genesen2-12-12-00-22-11-42-04-159
8Riet Tournoij2-21-01-10-12-11-21-12-059
9Richard van der Waarden4-11-21-11-32-01-31-23-158
10Eric Neggers3-10-11-10-22-11-41-02-156
11Johan van Moorsel3-00-01-10-32-11-31-03-155
12Bas Brinkman2-11-21-21-22-11-22-12-154
13Martijn Everts1-00-10-10-11-00-10-11-052
14Bart van de Ven2-01-21-10-22-00-21-12-151
15Erwin Princen3-11-12-11-22-00-22-13-050
16Eddy Neggers2-22-12-21-32-10-22-12-150
17Stanley Franssen1-10-21-20-32-01-34-03-149
18John van Aalst1-11-10-10-22-00-23-13-147
19Willem Franssen4-01-33-10-43-00-33-03-047
20Dean de Ronde1-20-31-10-21-20-32-04-347
21Nico van den Bliek1-31-11-00-42-11-21-13-144
22Kim van Wifferen2-11-22-11-21-12-23-24-144
23John Litsenburg3-21-21-00-21-00-22-11-242
24Remy Hendrix2-01-21-31-23-01-33-13-242
25Ad van lieshout2-21-21-12-31-01-31-01-042
26Marcel van den Hurk2-10-22-10-32-11-42-11-240
27Franklin vd Maagdenberg2-32-11-30-22-10-64-14-237
28Jolanda Helversteijn3-21-21-30-43-20-40-01-135
Uitslag3-02-01-12-1

S P E L R E G E L S EREDIVISIE 2018/2019

 

1:   PUNTENTELLING:

     

WEDSTRIJDEN:
TEAM GOED DAT WINT 3 PUNTEN
GELIJK SPEL VOORSPELD 3 PUNTEN
UITSLAG GOED 2 PUNTEN EXTRA

EINDSTAND:
ELK GOED GERADEN TEAM OP DE JUISTE PLAATS 3 PUNTEN

KAMPIOEN EREDIVISIE GOED GERADEN 5 PUNTEN EXTRA

 

2:   INLEGGELD PER DEELNAMEFORMULIER € 10,00

 

3:   VERDELING INLEGGELDEN:

1e PRIJS: 40 % VAN DE TOTALE INLEG
2e PRIJS: 25 % VAN DE TOTALE INLEG
3e PRIJS: 15 % VAN DE TOTALE INLEG
4e PRIJS: 10 % VAN DE TOTALE INLEG
5e PRIJS: 10 % VAN DE TOTALE INLEG

 

4:    UITERSTE INLEVERDATUM: Zondag 24 augustus BIJ Café-Zaal Sint Joris

Heb je interesse om mee te doen, download onderstaande invulformulier en WIN!!!!!!!!!!

Gelieve het formulier voor zondag 24 augustus 2018 inleveren aan de bar in het café van Café-zaal Sint Joris

INLEGGELD PER DEELNAMEFORMULIER  € 10,-