Voetbal

Voetbalpoule Eredivisie 2018 - 2019

De voetbalpoule van Veldhoven en omstreken!

Wie gaat er dit jaar kampioen worden? Houdt deze pagina in de gaten voor de laatste standen!

week 34
wedstrijden ---->vvvgranacemmforutrpsvadoexcTotaal
Deelnemervitajapecgrofeyheeherwilazpunten
1Lennart van de Pas1-21-12-11-21-32-03-01-01-3252
2Stijn van den Hurk0-20-22-10-10-22-02-02-10-2246
3Dean de Ronde0-21-32-31-01-23-12-12-01-2243
4Emiel van de Pas2-11-31-01-01-33-13-12-12-3243
5Richard van der Waarden1-31-11-01-30-32-12-01-10-3243
6Bas Brinkman1-21-21-21-21-22-12-12-11-2241
7Toon Rooijakkers1-31-31-10-20-22-03-02-01-3240
8Kim van Wifferen2-10-41-31-02-31-14-11-12-0238
9John Litsenburg0-10-21-10-11-22-21-01-00-2237
10John van Aalst0-10-21-11-10-20-13-01-00-1236
11Riet Tournoij1-01-20-01-21-31-23-02-11-1236
12Stanley Franssen0-20-40-11-20-31-03-02-10-4232
13Ed Mühlradt1-20-42-11-21-32-03-10-10-2228
14Marcel van den Hurk1-20-11-00-10-23-14-11-20-2223
15Ad van lieshout1-20-21-11-31-32-15-11-11-3222
16Erwin Princen2-21-32-00-30-22-14-03-10-3219
17Bart van de Ven0-11-32-10-11-22-13-01-12-3216
18Danielle de Laat2-20-22-01-10-22-13-03-11-3207
19Marc Pullens0-21-12-10-12-12-06-10-21-3198
20J. Helversteijn1-31-40-11-11-22-24-00-11-3194
21Rene van Genesen1-11-52-11-11-42-15-12-11-2191
22Ton van Keulen2-21-31-32-10-32-15-11-21-3189
23Eric Neggers1-21-10-01-01-21-02-01-10-2166
Uitslag1-31-40-01-01-43-13-16-24-2

S P E L R E G E L S EREDIVISIE 2018/2019

 

1:   PUNTENTELLING:

     

WEDSTRIJDEN:
TEAM GOED DAT WINT 3 PUNTEN
GELIJK SPEL VOORSPELD 3 PUNTEN
UITSLAG GOED 2 PUNTEN EXTRA

EINDSTAND:
ELK GOED GERADEN TEAM OP DE JUISTE PLAATS 3 PUNTEN

KAMPIOEN EREDIVISIE GOED GERADEN 5 PUNTEN EXTRA

 

2:   INLEGGELD PER DEELNAMEFORMULIER € 10,00

 

3:   VERDELING INLEGGELDEN:

1e PRIJS: 40 % VAN DE TOTALE INLEG
2e PRIJS: 25 % VAN DE TOTALE INLEG
3e PRIJS: 15 % VAN DE TOTALE INLEG
4e PRIJS: 10 % VAN DE TOTALE INLEG
5e PRIJS: 10 % VAN DE TOTALE INLEG

 

4:    UITERSTE INLEVERDATUM: Zondag 24 augustus BIJ Café-Zaal Sint Joris

Heb je interesse om mee te doen, download onderstaande invulformulier en WIN!!!!!!!!!!

Gelieve het formulier voor zondag 24 augustus 2018 inleveren aan de bar in het café van Café-zaal Sint Joris

INLEGGELD PER DEELNAMEFORMULIER  € 10,-