Voetbal

Voetbalpoule Eredivisie 2019 - 2020

De voetbalpoule van Veldhoven en omstreken!

Wie gaat er dit jaar kampioen worden?


Wil je meedoen download dan onderstaand formulier (pdf) en lever het uiterlijk vrijdag 13 september in bij Café-zaal Sint Joris

  Download hier het deelname formulier


Houdt deze pagina in de gaten voor de laatste standen!

week 18week 19
wedstrijden ---->heewillajaxutrpecfeytweemmadoTotaal
Deelnemerherafortadofeyutrheegroherarkcpunten
1Lennart van de Pas2-11-04-02-12-01-03-12-01-0112
2Frank Saris2-12-12-12-12-12-12-12-12-1102
3Emiel van de Pas1-02-13-01-00-22-03-12-13-1101
4Rick Hendrix2-12-14-01-11-32-12-11-21-2101
5Bas Brinkman2-12-12-12-11-22-12-11-22-199
6Bart van de Ven1-12-03-01-10-12-02-11-21-099
7Richard van der Waarden3-12-04-02-11-22-13-11-24-096
8Danielle de Laat3-02-03-03-11-33-12-02-02-095
9Willem Franssen1-23-03-01-20-22-02-01-22-193
10Stijn van den Hurk1-01-03-02-11-02-01-01-21-093
11Martijn Everts1-01-01-00-10-11-00-10-11-090
12Stanley Franssen1-02-04-01-20-22-13-21-02-189
13Dean de Ronde0-21-13-01-22-34-42-00-23-189
14Eddy Neggers2-12-13-02-21-12-13-12-11-189
15Erwin Princen2-03-13-02-21-23-12-11-12-088
16Rene van Genesen2-13-04-13-10-23-10-01-22-187
17Eric Neggers1-02-04-11-12-12-01-12-01-082
18Johan van Moorsel1-02-03-02-01-22-01-12-12-082
19Kim van Wifferen1-10-00-11-02-11-22-13-20-181
20Riet Tournoij0-01-03-12-31-03-10-00-01-080
21Marcel van den Hurk1-03-03-02-10-24-03-11-43-074
22John van Aalst1-01-03-00-21-12-02-01-01-074
23Remy Hendrix2-03-04-11-21-33-13-01-23-074
24Nico van den Bliek1-11-13-12-41-43-11-21-12-073
25Ad van lieshout1-02-03-10-10-22-11-00-02-072
26John Litsenburg1-13-14-10-01-02-02-11-32-069
27Franklin vd Maagdenberg3-12-06-02-31-14-23-02-21-363
28Jolanda Helversteijn2-01-14-01-11-12-03-10-01-161
Uitslag1-10-06-11-2

S P E L R E G E L S EREDIVISIE 2018/2019

 

1:   PUNTENTELLING:

     

WEDSTRIJDEN:
TEAM GOED DAT WINT 3 PUNTEN
GELIJK SPEL VOORSPELD 3 PUNTEN
UITSLAG GOED 2 PUNTEN EXTRA

EINDSTAND:
ELK GOED GERADEN TEAM OP DE JUISTE PLAATS 3 PUNTEN

KAMPIOEN EREDIVISIE GOED GERADEN 5 PUNTEN EXTRA

 

2:   INLEGGELD PER DEELNAMEFORMULIER € 10,00

 

3:   VERDELING INLEGGELDEN:

1e PRIJS: 40 % VAN DE TOTALE INLEG
2e PRIJS: 25 % VAN DE TOTALE INLEG
3e PRIJS: 15 % VAN DE TOTALE INLEG
4e PRIJS: 10 % VAN DE TOTALE INLEG
5e PRIJS: 10 % VAN DE TOTALE INLEG

 

4:    UITERSTE INLEVERDATUM: Zondag 24 augustus BIJ Café-Zaal Sint Joris

Heb je interesse om mee te doen, download onderstaande invulformulier en WIN!!!!!!!!!!

Gelieve het formulier voor zondag 24 augustus 2018 inleveren aan de bar in het café van Café-zaal Sint Joris

INLEGGELD PER DEELNAMEFORMULIER  € 10,-