Voetbal

Voetbalpoule Eredivisie 2019 - 2020

De voetbalpoule van Veldhoven en omstreken!

Wie gaat er dit jaar kampioen worden?


Wil je meedoen download dan onderstaand formulier (pdf) en lever het uiterlijk vrijdag 13 september in bij Café-zaal Sint Joris

  Download hier het deelname formulier


Houdt deze pagina in de gaten voor de laatste standen!

week 6week 7
wedstrijden ---->psvajaxfeyfortwillgroheepsvTotaal
Deelnemervitheeadotwevvvpecutrajaxpunten
1Lennart van de Pas2-04-11-01-22-12-01-01-114
2Stijn van den Hurk2-13-02-01-21-01-01-01-012
3Stanley Franssen1-02-02-10-21-01-01-01-212
4Rick Hendrix2-03-02-11-23-12-11-21-112
5Remy Hendrix2-13-13-11-22-01-22-22-112
6Nico van den Bliek2-13-11-01-21-13-10-21-112
7Martijn Everts1-01-01-00-11-01-00-11-012
8Marcel van den Hurk4-12-03-11-21-12-21-23-212
9Kim van Wifferen3-21-01-00-12-23-21-33-012
10John van Aalst2-03-12-00-21-01-02-01-012
11Eddy Neggers2-13-02-11-31-11-01-22-112
12Dean de Ronde3-12-02-10-31-22-21-30-212
13Bas Brinkman2-12-12-11-22-11-21-22-112
14Bart van de Ven2-12-02-01-21-12-01-21-012
15Riet Tournoij2-04-11-10-22-01-01-21-111
16Rene van Genesen3-14-12-20-22-13-21-22-111
17Emiel van de Pas3-14-12-12-03-12-02-12-111
18Willem Franssen3-14-01-11-32-11-00-00-29
19Richard van der Waarden1-03-04-12-24-23-20-12-19
20John Litsenburg1-13-02-10-12-00-01-21-39
21Johan van Moorsel3-12-01-11-32-22-11-20-09
22Franklin vd Maagdenberg4-03-11-20-42-13-02-28-29
23Frank Saris2-12-12-12-12-12-12-11-29
24Erwin Princen3-13-13-11-12-03-12-02-09
25Eric Neggers2-02-13-10-02-11-01-12-19
26Danielle de Laat3-14-02-01-12-03-12-21-19
27Jolanda Helversteijn2-12-23-01-12-12-21-41-16
28Ad van lieshout2-11-10-10-21-02-12-23-16
Uitslag5-04-13-22-3

S P E L R E G E L S EREDIVISIE 2018/2019

 

1:   PUNTENTELLING:

     

WEDSTRIJDEN:
TEAM GOED DAT WINT 3 PUNTEN
GELIJK SPEL VOORSPELD 3 PUNTEN
UITSLAG GOED 2 PUNTEN EXTRA

EINDSTAND:
ELK GOED GERADEN TEAM OP DE JUISTE PLAATS 3 PUNTEN

KAMPIOEN EREDIVISIE GOED GERADEN 5 PUNTEN EXTRA

 

2:   INLEGGELD PER DEELNAMEFORMULIER € 10,00

 

3:   VERDELING INLEGGELDEN:

1e PRIJS: 40 % VAN DE TOTALE INLEG
2e PRIJS: 25 % VAN DE TOTALE INLEG
3e PRIJS: 15 % VAN DE TOTALE INLEG
4e PRIJS: 10 % VAN DE TOTALE INLEG
5e PRIJS: 10 % VAN DE TOTALE INLEG

 

4:    UITERSTE INLEVERDATUM: Zondag 24 augustus BIJ Café-Zaal Sint Joris

Heb je interesse om mee te doen, download onderstaande invulformulier en WIN!!!!!!!!!!

Gelieve het formulier voor zondag 24 augustus 2018 inleveren aan de bar in het café van Café-zaal Sint Joris

INLEGGELD PER DEELNAMEFORMULIER  € 10,-