Voetbal

Voetbalpoule Eredivisie 2019 - 2020

De voetbalpoule van Veldhoven en omstreken!

Wie gaat er dit jaar kampioen worden?


Wil je meedoen download dan onderstaand formulier (pdf) en lever het uiterlijk vrijdag 13 september in bij Café-zaal Sint Joris

  Download hier het deelname formulier


Houdt deze pagina in de gaten voor de laatste standen!

week 22week 26week 27
wedstrijden ---->utrazfortheevitgroajaxpecutrspaTotaal
Deelnemerajaxfeypecajaxtwepsvtweheravitfeypunten
1Lennart van de Pas1-24-12-10-22-10-04-01-02-13-1165
2Emiel van de Pas1-20-11-01-32-11-32-00-23-11-2165
3Rick Hendrix1-22-11-21-33-00-23-02-12-11-2158
4Bas Brinkman2-12-11-21-22-11-22-12-12-11-2158
5Willem Franssen0-31-11-10-33-00-34-00-21-20-2157
6Frank Saris1-22-12-11-22-11-22-12-12-11-2157
7Stijn van den Hurk2-12-01-20-32-01-23-01-21-01-3150
8Martijn Everts0-10-10-10-11-00-11-00-10-10-1149
9Rene van Genesen2-12-10-00-02-00-23-11-11-12-1146
10Eddy Neggers2-13-21-21-42-11-34-02-13-11-1146
11Richard van der Waarden1-04-12-11-32-01-24-02-10-01-2144
12Erwin Princen0-23-12-11-32-00-13-01-11-12-0144
13Bart van de Ven0-22-10-10-22-10-22-02-11-11-2143
14Danielle de Laat2-22-22-12-22-00-13-02-22-22-2142
15Stanley Franssen0-32-10-00-32-10-22-01-01-20-4139
16Johan van Moorsel1-32-11-20-22-00-32-00-10-11-1137
17Dean de Ronde1-32-40-21-43-31-32-02-14-12-3136
18John van Aalst0-31-11-10-21-00-22-01-10-10-2134
19Eric Neggers1-11-12-11-12-11-22-01-01-11-3132
20Kim van Wifferen3-22-30-01-12-11-23-11-22-13-3129
21Remy Hendrix1-32-11-20-21-11-34-10-11-11-3124
22Nico van den Bliek1-31-31-21-32-12-33-01-11-11-2122
23Marcel van den Hurk3-23-21-21-22-21-32-11-12-31-3118
24Ad van lieshout1-22-21-21-12-21-33-21-11-11-2115
25Riet Tournoij1-30-21-02-41-21-23-11-01-31-1108
26John Litsenburg2-23-10-00-10-01-13-11-21-12-1106
27Jolanda Helversteijn1-11-11-10-23-12-24-20-02-22-2102
28Franklin vd Maagdenberg2-01-31-30-53-11-53-12-23-11-499
Uitslag1-11-31-00-1

S P E L R E G E L S EREDIVISIE 2018/2019

 

1:   PUNTENTELLING:

     

WEDSTRIJDEN:
TEAM GOED DAT WINT 3 PUNTEN
GELIJK SPEL VOORSPELD 3 PUNTEN
UITSLAG GOED 2 PUNTEN EXTRA

EINDSTAND:
ELK GOED GERADEN TEAM OP DE JUISTE PLAATS 3 PUNTEN

KAMPIOEN EREDIVISIE GOED GERADEN 5 PUNTEN EXTRA

 

2:   INLEGGELD PER DEELNAMEFORMULIER € 10,00

 

3:   VERDELING INLEGGELDEN:

1e PRIJS: 40 % VAN DE TOTALE INLEG
2e PRIJS: 25 % VAN DE TOTALE INLEG
3e PRIJS: 15 % VAN DE TOTALE INLEG
4e PRIJS: 10 % VAN DE TOTALE INLEG
5e PRIJS: 10 % VAN DE TOTALE INLEG

 

4:    UITERSTE INLEVERDATUM: Zondag 24 augustus BIJ Café-Zaal Sint Joris

Heb je interesse om mee te doen, download onderstaande invulformulier en WIN!!!!!!!!!!

Gelieve het formulier voor zondag 24 augustus 2018 inleveren aan de bar in het café van Café-zaal Sint Joris

INLEGGELD PER DEELNAMEFORMULIER  € 10,-