Voetbal

Voetbalpoule Eredivisie 2017 - 2018

De voetbalpoule van Veldhoven en omstreken!

Wie gaat er dit jaar kampioen worden? Houdt deze pagina in de gaten voor de laatste standen!

week 18week 19
wedstrijden ---->azpecwilajaheeexcherpsvfey
DeelnemerutrfeynacheeazgrapecgroajaTotaal
punten
1Stijn van den Hurk1-01-02-11-00-11-01-02-02-1126
2Bas Brinkman2-11-22-12-11-22-11-22-11-2120
3Kim van Wifferen2-11-21-04-11-12-13-04-11-5118
4Lennart van de Pas2-01-21-02-00-22-03-14-01-1115
5Ad van lieshout2-21-32-04-11-02-21-13-02-2114
6Emiel van de Pas2-01-22-12-11-21-01-03-11-0114
7Marcel van den Hurk2-11-32-22-11-12-10-03-11-3114
8Ed Mühlradt3-10-22-04-10-21-02-13-01-2113
9Dean de Ronde1-22-12-03-11-21-12-21-01-2112
10Bart van de Ven1-12-10-12-21-20-12-12-02-1110
11Erwin Princen3-12-02-23-13-12-22-23-02-0110
12Marc Pullens3-12-11-12-02-21-12-14-01-2110
13Riet Tournoij2-11-12-12-12-10-01-13-01-1107
14Richard van der Waarden2-01-22-13-04-21-13-24-01-3106
15Stanley Franssen2-01-22-13-01-31-01-02-01-2103
16John Litsenburg2-12-21-12-00-11-01-03-11-3102
17John van Aalst2-00-31-12-01-11-11-02-01-1101
18Rene van Genesen2-01-12-14-11-11-11-12-02-1101
19Danielle de Laat2-02-12-13-01-11-11-13-02-2100
20Ton van Keulen2-02-12-03-11-31-01-34-02-297
21Toon Rooijakkers1-11-21-12-01-02-11-03-10-092
22J. Helversteijn1-12-02-02-22-11-01-12-02-188
23Eric Neggers2-11-10-01-00-02-11-03-01-179
Uitslag3-03-12-04-4

S P E L R E G E L S EREDIVISIE 2018/2019

 

1:   PUNTENTELLING:

     

WEDSTRIJDEN:
TEAM GOED DAT WINT 3 PUNTEN
GELIJK SPEL VOORSPELD 3 PUNTEN
UITSLAG GOED 2 PUNTEN EXTRA

EINDSTAND:
ELK GOED GERADEN TEAM OP DE JUISTE PLAATS 3 PUNTEN

KAMPIOEN EREDIVISIE GOED GERADEN 5 PUNTEN EXTRA

 

2:   INLEGGELD PER DEELNAMEFORMULIER € 10,00

 

3:   VERDELING INLEGGELDEN:

1e PRIJS: 40 % VAN DE TOTALE INLEG
2e PRIJS: 25 % VAN DE TOTALE INLEG
3e PRIJS: 15 % VAN DE TOTALE INLEG
4e PRIJS: 10 % VAN DE TOTALE INLEG
5e PRIJS: 10 % VAN DE TOTALE INLEG

 

4:    UITERSTE INLEVERDATUM: Zondag 24 augustus BIJ Café-Zaal Sint Joris

Heb je interesse om mee te doen, download onderstaande invulformulier en WIN!!!!!!!!!!

Gelieve het formulier voor zondag 24 augustus 2018 inleveren aan de bar in het café van Café-zaal Sint Joris

INLEGGELD PER DEELNAMEFORMULIER  € 10,-