Voetbal

Voetbalpoule Eredivisie 2017 - 2018

De voetbalpoule van Veldhoven en omstreken!

Wie gaat er dit jaar kampioen worden? Houdt deze pagina in de gaten voor de laatste standen!

week 8week 9
wedstrijden ---->graadoajaemmutrheenacforTotaal
Deelnemerheegroazforazajawilgrapunten
1Marc Pullens1-32-13-10-21-22-11-23-045
2Riet Tournoij1-21-01-01-21-21-10-01-044
3Stijn van den Hurk0-12-02-01-02-10-12-11-044
4John van Aalst0-11-12-01-01-11-11-01-043
5Kim van Wifferen2-22-33-02-22-11-31-11-243
6Ad van lieshout0-00-11-01-21-11-31-11-042
7Marcel van den Hurk1-21-23-10-01-20-12-20-142
8Bas Brinkman1-22-12-11-22-11-22-12-140
9Danielle de Laat1-22-12-10-01-11-12-20-040
10Emiel van de Pas1-02-12-12-11-21-22-12-040
11John Litsenburg0-21-13-10-03-10-12-21-040
12Lennart van de Pas2-13-12-01-12-10-21-01-136
13Toon Rooijakkers0-11-12-01-13-21-21-11-036
14Erwin Princen1-33-22-11-12-12-02-22-235
15Dean de Ronde0-10-02-00-11-20-30-11-133
16Stanley Franssen0-11-12-11-00-10-10-21-033
17Bart van de Ven1-31-12-01-20-21-32-01-132
18Ed Mühlradt1-32-13-01-02-11-31-10-032
19J. Helversteijn0-41-12-01-32-22-21-11-132
20Rene van Genesen1-12-13-11-12-11-12-22-132
21Richard van der Waarden1-22-11-02-11-11-23-02-129
22Ton van Keulen1-22-03-11-22-21-31-11-225
23Eric Neggers1-10-01-10-01-10-01-02-123
Uitslag0-51-05-03-3

S P E L R E G E L S EREDIVISIE 2018/2019

 

1:   PUNTENTELLING:

     

WEDSTRIJDEN:
TEAM GOED DAT WINT 3 PUNTEN
GELIJK SPEL VOORSPELD 3 PUNTEN
UITSLAG GOED 2 PUNTEN EXTRA

EINDSTAND:
ELK GOED GERADEN TEAM OP DE JUISTE PLAATS 3 PUNTEN

KAMPIOEN EREDIVISIE GOED GERADEN 5 PUNTEN EXTRA

 

2:   INLEGGELD PER DEELNAMEFORMULIER € 10,00

 

3:   VERDELING INLEGGELDEN:

1e PRIJS: 40 % VAN DE TOTALE INLEG
2e PRIJS: 25 % VAN DE TOTALE INLEG
3e PRIJS: 15 % VAN DE TOTALE INLEG
4e PRIJS: 10 % VAN DE TOTALE INLEG
5e PRIJS: 10 % VAN DE TOTALE INLEG

 

4:    UITERSTE INLEVERDATUM: Zondag 24 augustus BIJ Café-Zaal Sint Joris

Heb je interesse om mee te doen, download onderstaande invulformulier en WIN!!!!!!!!!!

Gelieve het formulier voor zondag 24 augustus 2018 inleveren aan de bar in het café van Café-zaal Sint Joris

INLEGGELD PER DEELNAMEFORMULIER  € 10,-