Voetbal

Voetbalpoule Eredivisie 2017 - 2018

De voetbalpoule van Veldhoven en omstreken!

Wie gaat er dit jaar kampioen worden? Houdt deze pagina in de gaten voor de laatste standen!

week 15week 16
wedstrijden ---->wilvvvutrnacwilhergroheeTotaal
Deelnemerheegrohervitadopsvemmutrpunten
1Stijn van den Hurk0-11-02-00-22-10-22-11-0105
2Bas Brinkman1-22-12-11-22-11-22-12-1102
3Emiel van de Pas1-01-02-11-02-10-22-12-196
4Erwin Princen2-12-12-12-12-00-22-02-096
5Lennart van de Pas3-22-11-02-01-02-12-03-195
6Marcel van den Hurk2-30-11-02-12-21-31-02-394
7Richard van der Waarden2-20-02-01-32-10-32-11-194
8Ad van lieshout0-11-22-10-32-21-33-12-392
9Kim van Wifferen3-10-11-11-00-11-21-22-192
10Marc Pullens2-02-13-10-32-11-32-02-292
11Rene van Genesen2-11-02-00-22-11-23-12-089
12Ed Mühlradt1-11-02-11-22-01-33-02-288
13Bart van de Ven0-21-11-10-21-21-32-02-187
14Riet Tournoij2-11-22-10-12-20-11-02-187
15John Litsenburg1-12-12-00-11-11-21-01-185
16John van Aalst0-10-11-00-11-00-21-02-084
17Danielle de Laat2-22-02-02-22-11-33-02-283
18Stanley Franssen0-10-11-00-22-10-32-01-083
19Toon Rooijakkers1-11-12-11-21-11-33-11-183
20Dean de Ronde1-12-00-11-30-10-21-11-282
21Ton van Keulen2-11-02-01-23-21-12-03-080
22J. Helversteijn1-31-13-01-21-00-53-01-168
23Eric Neggers0-00-01-11-21-01-22-02-167
Uitslag1-50-03-12-1

S P E L R E G E L S EREDIVISIE 2018/2019

 

1:   PUNTENTELLING:

     

WEDSTRIJDEN:
TEAM GOED DAT WINT 3 PUNTEN
GELIJK SPEL VOORSPELD 3 PUNTEN
UITSLAG GOED 2 PUNTEN EXTRA

EINDSTAND:
ELK GOED GERADEN TEAM OP DE JUISTE PLAATS 3 PUNTEN

KAMPIOEN EREDIVISIE GOED GERADEN 5 PUNTEN EXTRA

 

2:   INLEGGELD PER DEELNAMEFORMULIER € 10,00

 

3:   VERDELING INLEGGELDEN:

1e PRIJS: 40 % VAN DE TOTALE INLEG
2e PRIJS: 25 % VAN DE TOTALE INLEG
3e PRIJS: 15 % VAN DE TOTALE INLEG
4e PRIJS: 10 % VAN DE TOTALE INLEG
5e PRIJS: 10 % VAN DE TOTALE INLEG

 

4:    UITERSTE INLEVERDATUM: Zondag 24 augustus BIJ Café-Zaal Sint Joris

Heb je interesse om mee te doen, download onderstaande invulformulier en WIN!!!!!!!!!!

Gelieve het formulier voor zondag 24 augustus 2018 inleveren aan de bar in het café van Café-zaal Sint Joris

INLEGGELD PER DEELNAMEFORMULIER  € 10,-