Voetbal

Voetbalpoule Eredivisie 2017 - 2018

De voetbalpoule van Veldhoven en omstreken!

Wie gaat er dit jaar kampioen worden? Houdt deze pagina in de gaten voor de laatste standen!

Heb je interesse om mee te doen, download onderstaande invulformulier en WIN!!!!!!!!!!

Gelieve het formulier voor zondag 24 augustus 2018 inleveren aan de bar in het café van Café-zaal Sint Joris

INLEGGELD PER DEELNAMEFORMULIER  € 10,-

S P E L R E G E L S EREDIVISIE 2018/2019

 

1:   PUNTENTELLING:

     

WEDSTRIJDEN:
TEAM GOED DAT WINT 3 PUNTEN
GELIJK SPEL VOORSPELD 3 PUNTEN
UITSLAG GOED 2 PUNTEN EXTRA

EINDSTAND:
ELK GOED GERADEN TEAM OP DE JUISTE PLAATS 3 PUNTEN

KAMPIOEN EREDIVISIE GOED GERADEN 5 PUNTEN EXTRA

 

2:   INLEGGELD PER DEELNAMEFORMULIER € 10,00

 

3:   VERDELING INLEGGELDEN:

1e PRIJS: 40 % VAN DE TOTALE INLEG
2e PRIJS: 25 % VAN DE TOTALE INLEG
3e PRIJS: 15 % VAN DE TOTALE INLEG
4e PRIJS: 10 % VAN DE TOTALE INLEG
5e PRIJS: 10 % VAN DE TOTALE INLEG

 

4:    UITERSTE INLEVERDATUM: Zondag 24 augustus BIJ Café-Zaal Sint Joris

week 34
wedstrijden ---->heeutrspaazwilpsvexcrodtweTotaal
Deelnemerfeyvvvherpecvitgroajaadonacpunten
1Lennart van de Pas1-32-01-02-10-24-10-33-11-0270
2Emiel van de Pas1-32-02-12-11-03-11-31-02-0260
3Marcel van de Hurk1-23-12-13-20-23-10-21-21-1252
4Stanley Franssen0-12-00-12-10-21-00-30-04-0251
5Ed Muhlradt2-13-01-23-02-13-01-21-02-0244
6Frank Wouters2-12-00-12-00-22-00-31-12-0239
7Erwin Princen2-22-02-02-00-12-00-32-02-0239
8Ruben Reniers1-22-11-13-00-33-10-30-22-1238
9Nico van den Bliek1-32-01-22-11-44-10-41-11-0235
10Danielle de Laat1-13-02-14-01-32-00-21-12-0228
11Eric Neggers1-11-01-02-10-12-01-21-01-0223
12Ad van Lieshout1-23-11-13-01-34-11-32-13-0223
13Martie van de Pol1-21-01-03-01-04-11-02-11-3220
14John van Aalst1-11-01-11-00-22-00-32-03-0220
15Marc Pullens1-14-12-12-20-33-01-12-10-1213
16Eddy Neggers2-21-13-13-11-33-00-21-12-1212
17Rene van Genesen1-24-11-03-11-04-11-31-02-2208
18Riet Tournoy1-21-10-01-21-02-01-31-02-1207
19Kim van Wifferen1-01-10-32-11-03-10-40-11-0199
20John v Litsenburg1-22-01-23-10-21-10-12-13-1198
21Marco van Wagenberg1-22-02-13-12-23-10-32-10-0188
22Kim Martens2-24-12-02-10-32-21-00-23-1158
Uitslag2-31-02-56-02-20-01-22-31-1