Biljarten

Driebanden Koppel Biljarten 2018 - 2019

Het 12e Koppelbiljart toernooi begint in oktober 2018. Wil jij meedoen aan het 12e Koppelbiljart toernooi?
Iedere speler speelt 2x single (30 beurten) en een koppelpartij (25 beurten).

De eerste ronde zal gespeeld worden in poules. De nummers 1 in de poule plaatsen zich voor de volgende ronde en de twee beste nummers 2.

Bij de nummers 2 wordt gekeken naar team percentage niet de punten. Vanaf de 2e ronde zal het knock-out systeem gehanteerd worden.

Wil jij volgend jaar ook meedoen? Schrijf je nu in

Kampioenen 2017|2018

STANLEY FRANSSEN & JO STRUIJK
2e plek | Theo Bressers & Jeroen Bressers
3e plek | Joke Jacobs & Ed Haneveer
3e plek | Bjorn Jacobs & Marcel Schuurman

Upcoming Biljart Events

Driebanden Koppel Toernooi

12e editie  2018/2019

vanaf oktober 2018

EindstandHalve Finale 120/06/2018
spelerNaamOpg.Beh.BrtH-SMoyennePnt%Moy
1Jo Struijk24263050.873108.33%
2Stanley Franssen16163020.533100.00%
Team33302550.6490.91%
Totaal737211000.671099.75%
3Bjorn Jacobs15143040.47093.33%
4Marcel Schuurman12103030.33083.33%
Team23162540.32069.57%
Totaal504011000.37082.08%
EindstandHalve Finale 220/06/20178
spelerNaamOpg.Beh.BrtH-SMoyennePnt%Moy
1Theo Bressers12113030.37091.67%
2Jeroen Bressers12123030.43100.00%
Team20172530.34485.00%
Totaal444011000.37792.22%
3Joke Jacobs13183040.63138.46%
4Ed Haneveer1253020.17041.67%
Team21132540.26061.90%
Totaal463611000.34380.68%
EindstandFinale20/06/2018
spelerNaamOpg.Beh.BrtH-SMoyennePnt%Moy
1Jo Struijk24193030.63279.17%
2Stanley Franssen16143030.47287.50%
Team33252530.5475.76%
Totaal735811000.53880.81%
3Theo Bressers1263020.2050.83%
4Jeroen Bressers1233010.1025.00%
Team20152520.3075.00%
Totaal442411000.2050.28%
EindstandPoule 116/05/2018
spelerNaamOpg.Beh.BrtH-SMoyennePnt%Moy
1Jeroen Bressers24256030.426104,17
2Theo Bressers24246020.405100,00
Team2092530.18045,00
Totaal68581450.331183,06
3Johan Bergmans36266070.43072,22
4Joop van Baren36236020.38063,89
Team30192570.38463,33
Totaal102681450.40466,48
EindstandPoule 216/05/2018
spelerNaamOpg.Beh.BrtH-SMoyennePnt%Moy
1Henk Drenth30236020.38076,67
2Patrick Olislager24226030.37191,67
Team23142530.28062,22
Totaal77591450.34176,85
3Stanley Franssen32346030.575106,25
4Jo Struyk48506050.835104,17
Team33242550.48472,00
Totaal1131081450.631494,14
EindstandPoule 330/05/2018
spelerNaamOpg.Beh.BrtH-SMoyennePnt%Moy
1Jos Sweegers24176040.28370,83
2Piet van Mol32166030.27050,00
Team23202540.40085,71
Totaal79531450.362368,85
3Joke Jacobs26216030.35380,77
4Ed Haneveer24216030.35487,50
Team21242530.485115,20
Totaal71661451294,49
EindstandPoule 423/05/2018
spelerNaamOpg.Beh.BrtH-SMoyennePnt%Moy
1Frans Bovers24196020.32079,17
2Mike van der Weijden26306050.506115,38
Team21112550.22052,80
Totaal71601450.35682,45
3Marcel Schuurman24226030.37291,67
4Bjorn jacobs30296040.48396,67
Team23162540.32471,11
Totaal77671450.39986,48
JaarKampioen
2017/2018Stanley Franssen & Jo Struijk
2016/2017Raymond Caers & Joep Caers
2015/2016Stanley Franssen & Jo Struijk
2014/2015Jan Adams & Kog Osman
2013/2014Geert van Gerwen & Theo Peters
2012/2013Geert van Gerwen & Theo Peters
2011/2012Theo van Dooren & Ad Geven
2010/2011Sjaak van Weerden & Hans Nouwens
2009/2010Bas van Hal & Stefan van Weerden
2008/2009Peye Peijnenborgh & George Hezemans (Res. Rob Jansen)
2007/2008Ad Welten & Ad van Gerwen

Voor de Poule Indelingen, Standen en uitslagen van de vorige rondes