Biljarten

Driebanden Koppel Biljarten 2017 - 2018

Het 11e Koppelbiljart toernooi begint in september 2017. Wil jij meedoen aan het 11e Koppelbiljart toernooi?
Iedere speler speelt 2x single (30 beurten) en een koppelpartij (25 beurten).

De eerste ronde zal gespeeld worden in poules. De nummers 1 in de poule plaatsen zich voor de volgende ronde en de twee beste nummers 2.

Bij de nummers 2 wordt gekeken naar team percentage niet de punten. Vanaf de 2e ronde zal het knock-out systeem gehanteerd worden.

Kampioenen 2017|2018

RAYMOND CAERS & JOEP CAERS
2e plek | Stanley Franssen & Jo Struyk
3e plek | Ferry van Dommelen & Eric Teeuwsen
4e plek | Cor van den Heuvel & Albert Jonkers (res. Wil Dirks)

Upcoming Biljart Events

Driebanden Koppel Toernooi

11e editie  2017/2018

vanaf september 2017

Poule 1Jeroen Bressers (12) & Theo Bressers (12)
Johan Bergmans (18) & Joop van Baren (18)
Poule 2Henk Drenth (15) & Patrick Olislager (12)
Stanley Franssen (16) & Jo Struyk (24)
Poule 3Jos Sweegers (12) & Piet van Mol (16)
Joke Jacobs (13) & Ed Haneveer (12)
Poule 4Frans Bovers (12) & Mike van der Weijden (13)
Marcel Schuurman (12) & Bjorn jacobs (15)
Poule 1Wo 16-MayJeroen Bressers (12) & Theo Bressers (12)Johan Bergmans (18) & Joop van Baren (18)
Poule 2Wo 16-MayHenk Drenth (15) & Patrick Olislager (12)Stanley Franssen (16) & Jo Struyk (24)
Poule 3Wo 30-MayJos Sweegers (12) & Piet van Mol (16)Joke Jacobs (13) & Ed Haneveer (12)
Poule 4Wo 23-MayFrans Bovers (12) & Mike van der Weijden (13)Marcel Schuurman (12) & Bjorn jacobs (15)
EindstandPoule 116/05/2018
spelerNaamOpg.Beh.BrtH-SMoyennePnt%Moy
1Jeroen Bressers24256030.426104,17
2Theo Bressers24246020.405100,00
Team2092530.18045,00
Totaal79581450.331183,06
3Johan Bergmans36266070.43072,22
4Joop van Baren36236020.38063,89
Team30192570.38463,33
Totaal74681450.40466,48
EindstandPoule 216/05/2018
spelerNaamOpg.Beh.BrtH-SMoyennePnt%Moy
1Henk Drenth30236020.38076,67
2Patrick Olislager24226030.37191,67
Team23142530.28062,22
Totaal88591450.34176,85
3Stanley Franssen32346030.575106,25
4Jo Struyk48506050.835104,17
Team33242550.48472,00
Totaal1051081450.631494,14
EindstandPoule 330/05/2018
spelerNaamOpg.Beh.BrtH-SMoyennePnt%Moy
1Jos Sweegers2460
2Piet van Mol3260
Team2325
Totaal88145
3Joke Jacobs2660
4Ed Haneveer2460
Team2125
Totaal88145
EindstandPoule 423/05/2018
spelerNaamOpg.Beh.BrtH-SMoyennePnt%Moy
1Frans Bovers2460
2Mike van der Weijden2660
Team2125
Totaal77145
3Marcel Schuurman2460
4Bjorn jacobs3060
Team2325
Totaal105145
JaarKampioen
2016/2017Raymond Caers & Joep Caers
2015/2016Stanley Franssen & Jo Struijk
2014/2015Jan Adams & Kog Osman
2013/2014Geert van Gerwen & Theo Peters
2012/2013Geert van Gerwen & Theo Peters
2011/2012Theo van Dooren & Ad Geven
2010/2011Sjaak van Weerden & Hans Nouwens
2009/2010Bas van Hal & Stefan van Weerden
2008/2009Peye Peijnenborgh & George Hezemans (Res. Rob Jansen)
2007/2008Ad Welten & Ad van Gerwen

Voor de Poule Indelingen, Standen en uitslagen van de vorige rondes