Biljarten

Driebanden Koppel Biljarten 2018 - 2019

Het 13e Koppelbiljart toernooi begint in oktober 2019. Wil jij meedoen aan het 13e Koppelbiljart toernooi?
Iedere speler speelt 2x single (30 beurten) en een koppelpartij (25 beurten).

De eerste ronde zal gespeeld worden in poules. De nummers 1 in de poule plaatsen zich voor de volgende ronde en de X (ligt aan aantal inschrijvingen) beste nummers 2.

Bij de nummers 2 wordt gekeken naar team percentage niet de punten. Vanaf de 2e ronde zal het knock-out systeem gehanteerd worden.

Poule 1Dennis Geerden (13) & Jan van der Meeren (14)
Ad van Lieshout (12) & Henrie Dekkers (n) (13)
Poule 2Johan Bergmans (17) & Joop van Baren (19)
Stanley Franssen (16) & Jo Struyk (25)
Poule 3Geert van Gerwen (17) & Theo Peters (16)
Joep Caers (17) & Raymond Caers (18)
Poule 4Nico Waterschoot (14) & Giovanni Franssen (15)
Martin Roordink (n) (13) & Jos van Tuyl (19)
Poule 1Woe 08-MeiDennis Geerden (13) & Jan van der Meeren (14)Ad van Lieshout (12) & Henrie Dekkers (n) (13)
Poule 2Woe 24-AprJohan Bergmans (17) & Joop van Baren (19)Stanley Franssen (16) & Jo Struyk (25)
Poule 3Woe 15-MayGeert van Gerwen (17) & Theo Peters (16)Joep Caers (17) & Raymond Caers (18)
Poule 4Woe 15-MayNico Waterschoot (14) & Giovanni Franssen (15)Martin Roordink (n) (13) & Jos van Tuyl (19)
EindstandPoule 108/05/2019
spelerNaamOpg.Beh.BrtH-SMoyennePnt%Moy
1Dennis Geerden26196030.32373,08
2Jan van der Meeren28316030.523110,71
Team23172530.34475,56
Totaal77671700.391086,45
3Ad van Lieshout24196040.32379,17
4Henrie Dekkers (n)26236030.38188,46
Team21142540.28067,20
Totaal71561700.33478,28
EindstandPoule 224/04/2019
spelerNaamOpg.Beh.BrtH-SMoyennePnt%Moy
1Johan Bergmans34236030.38067,55
2Joop van Baren38386040.635100,00
Team30252540.50083,33
Totaal102861700.51583,66
3Stanley Franssen32296030.48290,63
4Jo Struyk50276070.45254,00
Team34362570.725105,37
Totaal11692170983,33
EindstandPoule 301/05/2019
spelerNaamOpg.Beh.BrtH-SMoyennePnt%Moy
1Willard Bogers32276060.45084,38
2Theo Peters32306050.50393,75
Team28242560.48490,00
Totaal94811700.48089,38
3Joep Caers34316040.52291,18
4Raymond Caers36356040.58597,22
Team29242540.48082,29
Totaal99901700.53790,23
EindstandPoule 415/05/2019
spelerNaamOpg.Beh.BrtH-SMoyennePnt%Moy
1Nico Waterschoot28286030.473100,00
2Giovanni Franssen30346060.573113,33
Team24272560.545111,72
Totaal82891700.5211108,35
3Martin Roordink (n)26156050.25057,69
4Jos van Tuyl38456050.756118,42
Team27262550.52097,50
Totaal91861700.51691,20
JaarKampioen
2018/2019Raymond Caers & Joep Caers
2017/2018Stanley Franssen & Jo Struijk
2016/2017Raymond Caers & Joep Caers
2015/2016Stanley Franssen & Jo Struijk
2014/2015Jan Adams & Kog Osman
2013/2014Geert van Gerwen & Theo Peters
2012/2013Geert van Gerwen & Theo Peters
2011/2012Theo van Dooren & Ad Geven
2010/2011Sjaak van Weerden & Hans Nouwens
2009/2010Bas van Hal & Stefan van Weerden
2008/2009Peye Peijnenborgh & George Hezemans (Res. Rob Jansen)
2007/2008Ad Welten & Ad van Gerwen

Voor de Poule Indelingen, Standen en uitslagen van de vorige rondes

Wil jij volgend jaar ook meedoen? Schrijf je nu in

Kampioenen 2018|2019

JOEP CAERS & RAYMOND CAERS
2e plek | Nico Waterschoot & Giovanni Franssen
3e plek | Piet Neggers & Jan van der Meeren
4e plek | Stanley Franssen & Jo Struijk

Upcoming Biljart Events

Driebanden Koppel Toernooi

13e editie  2019/2020

vanaf oktober 2019