Wedstrijdschema en indeling Po...

Wedstrijdschema en indeling Poule A

TeamnaamDart avondCaféCaptainTelefoon
Joost wist 'tdonParty PubK. v Stratum06-15160506
L.Z.M.L. (laat ze maar los)vrijSint JorisG.J. de Haas06-48911194
Triple XvrijSint JorisP. Hertogh06-29027263
Mieke's All Starswoet StuupkeH. Gilsing06-51250452
Triple DdonOersgezelligR. Kool06-25265344
Party AnimalswoeParty PubH. van Houtum06-44335063
Josti's TobteamdonParty PubJ. Geven06-50658075
Stoeptegelsvrijt StuupkeP. Henskens06-12055030
Dartaholicsvrijt StuupkeR. Smits06-29081549
SjorsvrijSint JorisL Mertens06-22417641
Speltype
4x single 501 best of 5
4x koppels tac tic best of 1
1x teamronde 701 best of 1
Datum Thuisteam Uitteam       Uitslag
Vrijdag 03-May Triple X Josti’s Tobteam 7 3
Donderdag 30-May** Triple D Party Animals 3 7
Vrijdag 03-May Stoeptegels De Dartaholics 1 9
Vrijdag 03-May Sjors Mieke’s All Stars 3 7
Donderdag 01-May Joost Wist ‘t L.Z.M.L. 2 8
Datum Thuisteam Uitteam       Uitslag
Donderdag 09-May Josti’s Tobteam L.Z.M.L. 5 5
Woensdag 08-May Mieke’s All Stars Joost Wist ‘t 7 3
Vrijdag 10-May De Dartaholics Sjors 9 1
Woensdag 08-May Party Animals Stoeptegels 5 0
Vrijdag 10-May Triple X Triple D 6 4
Datum Thuisteam Uitteam       Uitslag
Donderdag 16-May Triple D Josti’s Tobteam 2 8
Vrijdag 17-May Stoeptegels Triple X 0 10
Vrijdag 31-May ** Sjors Party Animals 1 9
Donderdag 16-May Joost Wist ‘t De Dartaholics 0 10
Vrijdag 31-May ** L.Z.M.L. Mieke’s All Stars 9 1

 

** Deze wedstrijden zijn alvast verplaatst i.v.m geen plaats in gelegenheid op originele datum

Datum Thuisteam Uitteam       Uitslag
Donderdag 23-May Josti’s Tobteam Mieke’s All Stars 7 3
Vrijdag 12-July De Dartaholics L.Z.M.L. 4 6
Woensdag 22-May Party Animals Joost Wist ‘t 9 1
Donderdag 12-July ** Triple X Sjors 7 3
Donderdag 23-May Triple D Stoeptegels 2 8

 

** Deze wedstrijd is alvast verplaatst i.v.m geen plaats in gelegenheid op originele datum

Datum Thuisteam Uitteam       Uitslag
Vrijdag 07-Jun Stoeptegels Josti’s Tobteam 4 6
Vrijdag 07-Jun Sjors Triple D 3 7
Donderdag 06-Jun Joost Wist ‘t Triple X 0 10
Vrijdag 07-Jun L.Z.M.L. Party Animals 5 5
Woensdag 05-Jun Mieke’s All Stars De Dartaholics 2 8
Datum Thuisteam Uitteam       Uitslag
Donderdag 13-Jun Josti’s Tobteam De Dartaholics 6 4
Woensdag 12-Jun Party Animals Mieke’s All Stars 10 0
Vrijdag 14-Jun Triple X L.Z.M.L. 3 7
Donderdag 13-Jun Triple D Joost Wist ‘t 7 3
Vrijdag 14-Jun Stoeptegels Sjors 6 4
Datum Thuisteam Uitteam       Uitslag
Vrijdag 21-Jun Sjors Josti’s Tobteam 2 8
Donderdag 20-Jun Joost Wist ‘t Stoeptegels 3 7
Vrijdag 21-Jun L.Z.M.L. Triple D 6 4
Woensdag 19-Jun Mieke’s All Stars Triple X 1 9
Vrijdag 21-Jun De Dartaholics Party Animals 6 4
Datum Thuisteam Uitteam       Uitslag
Donderdag 27-Jun Josti’s Tobteam Party Animals 6 4
Vrijdag 28-Jun Triple X De Dartaholics 2 8
Donderdag 27-Jun Triple D Mieke’s All Stars 5 5
Vrijdag 28-Jun Stoeptegels L.Z.M.L. 2 8
Vrijdag 28-Jun Sjors Joost Wist ‘t
Datum Thuisteam Uitteam       Uitslag
Donderdag 04-Jul Joost Wist ‘t Josti’s Tobteam 6 4
Vrijdag 05-Jul L.Z.M.L. Sjors 7 3
Woensdag 03-Jul Mieke’s All Stars Stoeptegels 8 2
Vrijdag 05-Jul De Dartaholics Triple D 9 1
Woensdag 03-Jul Party Animals Triple X 4 6